Loading

Ömürtech Cpanel Hizmet Politikası

Omurtech'in cpanel hakkındaki kararı

Cpanel hizmet politikamız

Cpanel'in yapmış olduğu cpanel lisans zamları hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yapılan bu lisans zammı ardından müşterilerimize aynı fiyattan hizmet sunabilme gayesi ile bazı araştırmalar yaptık.

 

Kimse cpanel in yapmış olduğu bu lisans zammı sonrasında, fiyatlandırmada yaşanacak zamlar ile artan maliyetlere katlanmak zorunda olmadığından, diğer tüm yönetim panellerini inceledik.

 

Plesk panel tarafında inceleme yaptığımızda, şu anda cpanel'i satın alan Oakley Capital firması tarafından hizmet veriyor olması, ileride cpanel ile aynı lisanslama modeline geçmesi endişesi ile maalesef değerlendirmeye tabi tutamadık.

 

Diğer taraftan bize göz kırpan DirectAdmin hakkında derin bir araştırma içerisine girdik. Burada bazı problemler yaşandığını gördük.

 

Directadmin'in Bizim tarafımızda yönettiğimiz operasyonu şu an için kaldıramayacağını düşündüğümüz için cpanel'de hosting hizmeti bulunan müşterilerimizin hesaplarını müşterilerimiz istemedikçe Directadmin'e aktarımını sağlamayacağız.

 

Cpanel'den Directadmin'e geçiş yapacak mısınız ?

 

Biz şu an için mevcut müşterilerimizi Cpanel'den farklı bir panele taşımama kararı aldık. Bunun en büyük nedeni ise, müşterilerimizin yaşayabilecekleri tüm stabilite problemlerini önceden görmüş, test etmiş ve öngörmüş olmamızdır.

 

İsteyen DirectAdmin Panel'i Kullanabilir Mi ?

 

Müşterilerimize, fiyat artışı sunmamak için ekstra olarak Directadmin panel üzerinden hizmet veriyor olacağız. Böylelikle, directadmin firmasının yapmış olduğu çalışmalar neticesinde yapılan işleri takip etmek ve cpanel'in fiyat dezavantajlarını yok edebilmek için müşterilerimize ekstra hizmet sunmuş olacağız.

Administrator
Yönetici / 22 Yazı / 94,3K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST