SSD VDS Nedir ? – SSD VDS Teknolojimiz hakkında

SSD VDS Nedir ? – SSD VDS Teknolojimiz hakkında

21677
0
PAYLAŞ

SSD VDS olarak adlandırdığımız Sanal Sunucu Ürünümüzde normal disklere oranla 5 kat daha hızlı disklerin kullanıldığı sanallaştırma yöntemimizdir.

SSD nedir ? 

SSD katı hal disk olarak da adlandırılan, verilerin kaydedildiği harddisk ünitesinin elektronik olarak mekanik hiçbir parça olmadan hızlı ve daha güvenli veri aktarımına ve saklanmasına olanak vermesi CPU ve RAM teknolojilerinin gelişmesine bağlı olarak geliştirilmiştir. Günümüzde hızlı işlem yapma gereksinimi nedeniyle artan CPU ve Ram kapasitelerinin arkasında kalan eski tip harddiskler yerine artık SSD diskler kullanılmaya başlanmıştır.

SSD Nedir

SSD VDS nedir ?

Teknolojisi Türkiye’de Ömürtech tarafından 2011 yılında sunulmaya başlanmıştır. Türkiye’de ilkleri gerçekleştirdiğimiz bu sanal sunucu ürünümüz ile büyük başarılar elde ettik. Kullanıcılarımız SSD teknolojisi sayesinde verilerine ulaşırken hem daha hızlı hem de sunucularında dedicated kalitesinde hizmet alabiliyorlar. Buda hizmetimizi sunarken kullanıcılarımıza çok daha kaliteli bir yapı sunmamıza konusunda bize yardımcı oluyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK